VIP


Na serveru máme také VIP, ale bereme ho spíše jako finanční podporu serveru s malým obdarováním hráče, aby z toho také něco měl. Je tedy nastavené tak, aby si stále byli všichni hráči rovni.


Výhody


• Prefix [VIP] všude na serveru

• Role 💛 VIP 💛 na našem Discord serveru

• VIP efekty (tj. Efekty okolo postavy)

• Možnost si dát jakýkoliv item na hlavu (kromě nástrojů)


Zakoupení


Česká republika

Jděte na stránky vip.light-core.eu a vyberte Česká republika. Zobrazí se vám VIP na 30 dní CZ a vedle toho máte tlačítko Zakoupit. Po kliknutí na něj se vám zobrazí nějaké podrobnosti a kolonka pro nick. Zadejte tedy váš herní nick a klikněte na Souhlasím, zaplatit. Jakmile takto učiníte, zobrazí se vám okénko platební brány GoPay. Ze způsobů platby je k dispozici Platební karta a Bankovní převod a pod tlačítkem Další platební metody se skrývají možnosti Google Pay, GoPay účet, Premium SMS*, m-platba a PayPal. Zvolte si tedy ten, který vám nejvíce vyhovuje.


Cena: 50 Kč

* U metody Premium SMS se k ceně účtuje ještě cena SMS u vašeho operátora.

Slovensko

Jděte na stránky vip.light-core.eu a vyberte Slovensko. Zobrazí se vám VIP na 30 dní SK a vedle toho máte tlačítko Zakoupit. Po kliknutí na něj se vám zobrazí nějaké podrobnosti a kolonka pro nick. Zadejte tedy váš herní nick a klikněte na Souhlasím, zaplatit. Jakmile takto učiníte, zobrazí se vám okénko platební brány GoPay. Ze způsobů platby je k dispozici Platobná karta a Bankový prevod a pod tlačítkem Ďalšie platobné metódy se skrývají možnosti Google Pay, GoPay účet, Premium SMS* a PayPal. Zvolte si tedy ten, který vám nejvíce vyhovuje.


Cena: 2 €

* U metody Premium SMS se k ceně účtuje ještě cena SMS u vašeho operátora.